مجله اینترنتی کلیشه

جدیدترین اخبار

جرات دارید سوار این ترن هوایی ترسناک شوید !+عکس

جرات دارید سوار این ترن هوایی ترسناک شوید !+عکس

جرات دارید سوار این ترن هوایی ترسناک شوید هر روزه در سراسر جهان وسایل بازی و سرگرمی متنوعی سراحی و ساخته می شود که برخی از آنها بسیار وحشتناک و هیجان انگیز هستند و هر کسی جرات سوار شدن بر آنها را ندارد.این وسایل بازی…


در دبی وزن کم کنید و طلا جایزه بگیرید !+عکس

در دبی وزن کم کنید و طلا جایزه بگیرید !+عکس

در دبی وزن کم کنید و طلا جایزه بگیرید این روزها چاقی و اضافه وزن به یکی از معضلات بزرگ جهان تبدیل شده است و پزشکان می کوشند تا با آگاهی دادن به مردم برای کاهش وزن سلامت جامعه را تضمین کنند.اما تنبلی و بی…


فرزند زیبا و باهوش می خواهید،بخوانید !

فرزند زیبا و باهوش می خواهید،بخوانید !

فرزند زیبا و باهوش می خواهید،بخوانید به دنیا آوردن فرزند سالم و زیبا آرزوی هر مادر و پدری است و برای این کار دست به هر کاری می زنند.داشتن فرزند زیبا در مرحله اول به ژن بستگی دارد اگر شما فردی زیبا باشید و شوهرتان…


علائم گازگرفتگی را بشناسید

علائم گازگرفتگی را بشناسید

علائم گازگرفتگی را بشناسید گازگرفتگی یکی از اتفاقات شومی است که هر ساله جان افراد زیادی را می گیرد و متاسفانه این مرگ خاموش ممکن است سراغ هر کسی برود و خانواده ای را به آغوش مرگ بکشاند.برای نصب بخاری نکات ایمنی را رعایت کنید…


فال روزانه برای شما!-فال روزیکشنبه 18 ابان ماه 1393

فال روزانه برای شما!-فال روزیکشنبه ۱۸ ابان ماه ۱۳۹۳

سایت کلیشه. دات کام برای شما بازدیدکنندگان عزیز فال روز یکشنبه ۱۸ ابان ماه ۱۳۹۳ را تهیه کرده است. ماه تولد فال روزانه – یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ فال روز متولدین فروردین: شما امروز حس می‌کنید بر سر دوراهی قرار گرفته‌اید. موجی از هیجان و نگرانی‌ها در طول روز…


فال روزانه پنچ شنبه 15 آبان 1393

فال روزانه پنچ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳

 از امروز سایت کلیشه بنا دارد که فال روزانه را برای بازدید کنندگان عزیز خودت در برنامه ی سایت خود بگنجاند! امیدواریم که از این نوع فال ها استفاده لازم را ببرید. فال روز متولدین فروردین:شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز…


بهترین نکات آرایشی برای زیبا شدن در عکس

بهترین نکات آرایشی برای زیبا شدن در عکس

بهترین نکات آرایشی برای زیبا شدن در عکس حتما برای شما هم پیش آمده که با داشتن آرایش مناسب در عکس ها زیبا و جذاب نیافتاده اید و این موضوع حسابی شما را شاکی کرده است.برای زیبا شدن در عکس ها باید نکاتی را رعایت…


نمونه های جدید و زیبای میوه آرایی ظروف غذا

نمونه های جدید و زیبای میوه آرایی ظروف غذا

نمونه های جدید و زیبای میوه آرایی ظروف غذا   میوه آرایی،سفره آرایی،گل آرایی میز غذا این روزها بسیار رایج شده است و مردم برای پذیرایی از میهمان یا مجالس عقد و عروسی به این تزئینات روی می آورند که بسته به سلیقه هزینه های…


کاندیدا های‌ جالب‌ ریاست‌ جمهوری + عکس

کاندیدا های‌ جالب‌ ریاست‌ جمهوری + عکس

کاندیداهای جالب با ادعاها و وعده های خنده دار از جذابیت های روزهای ثبت نام کاندیداها در انتخابات های گذشته بوده است .

کلیات اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، تلاش دیرهنگام مجلس برای تعریف جدیدی از رجل سیاسی و تعیین شرایطی سخت تر برای مدیر و مدبر شناخته شدن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است. شرایطی که بنا به گفته مخالفانش رئیس جمهور بالقوه آینده را مدیون و وام دار کسانی می کند که پای تاییدیه مدیر و مدبر بودنش را امضا زده اند. طبق طرحی که در مجلس در حال بررسی است مدیر و مدبر بودن یک داوطلب توسط حداقل ۲۰۰ نفر از افرادی که سابقه مقامات موضوع ماده (۷۱) قانون مدیریت خدمات کشوری و پست‌های هم‌طراز در نهادهای غیردولتی داشته‌اند، تایید شود. برای احراز رجل سیاسی هم تاییدیه ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی لازم است.این رویکرد علاوه بر آنکه آفتی برای جمهوریت نظام فرض می شود، در مرتبه دوم مجلس را ناظر بر صلاحیت نامزدهای انتخابات می داند پیش از آنکه این وظیفه را شورای نگهبان انجام دهد. از سوی دیگر مطرح شدن این طرح در ماههای منتهی به انتخابات شائبه سوء برداشت های انتخاباتی را دامن زده است چنانکه در جلسه اولی این طرح در صحن مطرح شد نادر قاضی پور به علی لاریجانی تذکر داد که این شائبه وجود دارد که با این طرح رقبای انتخاباتی خود را حذف کنید. مجلس هشتم در روزهای منتهی به انتخابات سال ۸۸ هم چنین اقدامی را انجام داد که به سرانجام نرسید. هدف آن مجلس این بود از ثبت نام نامزدهایی که «رئیس جمهور» را «رئیس جمبور» می نویسد جلوگیری کند که نشد تا صحنه های خنده داری در وزارت کشور رقم بخورد.

نگهبانی با ۱۷ میلیون رای

ابوالقاسم خاکی اردکانی ، نگهبان یک شرکت کاشی سازی با کفش های خوابانده هم ادعاهای جالبی داشت. او می گفت:«بحث ۵۰ هزار تومان را حدود ۱۵ سال قبل من مطرح کرده بودم.»

کاندیدا های‌ جالب‌ ریاست‌ جمهوری + عکس
وقتی خبرنگاران از او راجع به سند چشم انداز پرسیدند گفت:« نامه سرفصل سند چشم انداز بیست ساله را به من نداده اند، پس از آن اطلاعی ندارم!» . این فرد پیش بینی کرده بود ۱۷ میلیون رأی بیاورد و سفرهای استانی هم از برنامه هایش خواهد بود

گفتگوی تمدن ها را من ثبت اختراع کردم!

عباس غفاری یکی دیگراز داوطلبین دهمین دوره ریاست جمهوری که خود را دکتر در جمع خبرنگاران معرفی کرد، با بیان اینکه دوهیئت دولت تشکیل می‌دهم، اظهار داشت: در تشکیل دولت از انجمن جوانان کشور و انجمن صنفی دانشجویان بهره می‌برم و معتقدم باید رابطه با آمریکا و اسرائیل را بر حسب زمان و مکان پیش برد.

ادعاهای او هم در نوع خود جالب بود:«حزب من حزب عشق است و کلیات سخنان خود را در سازمان ملل خواهم گفت و باید گفت که ایده گفتگوی تمدن‌ها از من بود و من آن را به اسم هنر و تکنولوژی در قالب اختراعی به ثبت رساندم. »

اوباما باید مرا تایید صلاحیت کند

ذکریا لطفی پور ۵۳ ساله از رشت که تا ششم ابتدایی قدیم سواد داشت و به زبان انگلیسی صحبت می کرد هم از کاندیداهای جالب ریاست جمهوری بود که می گفت:«شش دوره کاندیدای ریاست جمهوری و مجلس خبرگان شدم.»

او که کراوات داشت و با صدای بسیار بلند صحبت می کرد، گفت: «از اوباما رئیس جمهور آمریکا می خواهم که مرا تایید صلاحیت کند.»وقتی هم خبرنگارها پرسیدند:«حالا چرا اوباما؟» گفت: «اوباما رئیس جمهور جهانی است و بنابراین او باید مرا تایید کند.»

این دواطلب انتخابات ریاست جمهوری این را هم گفته بود که : «اگر رئیس جمهور شوم شاهزداه رضا پهلوی را معاون اول خود می کنم و ایران را پایتخت جهان اسلام خواهم کرد.»

پسر ۱۲ ساله ای که می خواست رئیس جمهور باشد

«کوروش موزونی» نوجوان ۱۲ ساله ای بود که با طاهری آراسته و کت و شلوار به وزارت کشور آمده بود تا کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.
کاندیدا های‌ جالب‌ ریاست‌ جمهوری + عکس
او که با پدرش به وزارت کشور آمده بود هدفش از ثبت نام برای ریاست جمهوری را آماده شدن برای رقابت های دوره بعدی ریاست جمهوری عنوان کرده بود. اما این را هم گفته بود که سعی می‌کنم کاری کنم که برای ایران ۱۴۰۴ آماده شویم. کوروش ۱۲ ساله درباره ترکیب آرایش هم پیش بینی جالبی داشت:«همه مادران و کودکان به من رای می‌دهند.»

همسر من، کشور من است

“نعمت دولت یاری” که از ارومیه برای ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور حاضر شده بود نیز خود را دندانپزشک ، داروساز و کشاورز معرفی کرد و می گفت: « من اقتصاددان و جامعه شناس خوبی هستم و اگر رئیس جمهور شوم مملکت را بخوبی اداره خواهم کرد.وی که می گفت من همسری ندارم تاکید داشت که همسر من کشور من است»

فوتبال را حرام اعلام می کنم

“عبدالعلی سپیدکاسه” ۷۵ ساله که می گفت دارای ۲ فرزند تحصیل کرده است یکی از اولین ثبت نام کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم بود.او که اهل تربت حیدریه بود می گفت:« برای ثبت نام روز گذشته از شهرستان حرکت کردم و چون جایی در تهران نداشتم، شب را در خیابان کنار وزارت کشور خوابیدم تا صبح ثبت نام کنم. »

وی شغل خود را کشاورزی و دامداری بیان کرد و مدعی شد که او عامل اصلی خاتمه یافتن جنگ ایران و عراق بوده و راه کربلا را به روی زائران ایرانی نیز او باز کرده است.

سپید کاسه البته یک وعده جالب هم داده بود:«اگر رئیس جمهور شوم بازی فوتبال را حرام می کنم چرا که دختر و پسر نباید فوتبال بازی کنند بلکه باید روزی ۸ ساعت کار کنند.»

به من وحی شد، آمدم!

رسول ‌الله‌یاری ۵۴ ساله که خود را کارمند بازنشسته و فوق‌دیپلم حسابداری و اهل شهرستان ابهر معرفی کرد، حضورش را حاصل وحی دانسته بود. او که ادعا می کرد می تواند زلزله و حوادث ناگوار را پیش بینی کند پس از ثبت نام به خبرنگاران گفت:«چند شب پیش خدا را خواب دیدم که به من وحی نازل کرد تا با حضور در این انتخابات مشکلات مردم را حل کنم.”

او با بیان این که تاکنون ۴ بار در انتخابات کاندیدا شده و هر بار هم صلاحیت وی رد شده است، ادعا کرد: «هر بار که ثبت‌نام می‌کنم چند شب قبلش خداوند از طریق وحی از من می‌خواهد تا در انتخابات حضور یابم. چون صلاحیتم را در گذشته رد کردند در رودبار زلزله آمد و اتفاقات ناگواری در کشور روی داد.اگر این دفعه هم رد صلاحیت شوم خداوند از مسوولین انتقام می‌گیرد و احتمال دارد زلزله‌ای بیاید.»

کابینت باصفا برای دولت

«من کابینه نمی شناسم اما یک کابینتی نصب می کنم که مردم در کشور صفا کنند.»این، جمله ای بود که «مرتضی بهجت» ۵۶ ساله از کرمانشاه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره ترکیب کابینه اش داد. او می گفت:«دانشجوی سال آخر رشته الکترونیک دانشگاه علم و صنعت هستم و ۵۰ سال دانشجو بودم اما هنگامی که به سال آخر رسیدم مرا اخراج کردند.»

این فرد البیته ادعاهای عجیب و غریب دیگری هم داشت:«من رهبر واقعی انقلاب بودم چرا که اولین نفری بودم که شعار «مرگ بر شاه» را سر دادم.»

از ویزیت رایگان تا کفن و دفن مجانی

بازار وعده و وعید در روزهای ثبت نام داغ بود و هرکسی با وعده ای می آمد که فکر می کرد آرای بیشتری را به خود جلب می کند. نمونه اش «محرم کاشانی» ۴۹ ساله با شغل آزاد که تنها سواد خواندن و نوشتن داشت . او وعده جالبی داد و آن اینکه همه هزینه‌های بهداشتی و درمانی از ویزیت دکتر تا خرج کفن و دفن و گورستان را برای مردم رایگان خواهد کرد.

پسرم وزیر مسکن من است

علی صغر صالحی، یکی از مشتریان ثابت انتخابات ریاست جمهوری است. او که مدرک دیپلم داشت، در دوره نهم ثبت نام کرد و وعده داد پسرش را که مستاجر است به عنوان وزیر مسکن کابینه اش معرفی خواهد کرد تا فکری به حال خانه دار کردن مردم کند. اتفاقی که البته با رد صلاحیت خود او نیفتاد تا او را ۴ سال بعد، دوباره به ساختمان وزارت کشور و ستاد انتخابات بکشاند تا برای ریاست جمهوری ثبت نام کند. اما این بار با حرفهایی جدید:« ۴ سال پیش نیز با اعلام کاندیداتوری، بیان کردم که می‌خواهم پسرم را در جایگاه وزارت مسکن قرار دهم اما امسال بعد از ۴ سال آمده‌ام تا مشکل مسکن همه مردم را حل کنم ولی پسرم هنوز خانه‌دار نشده است و اگر بتوانم ۲۰ هزار متر مربعی که در حصارک دارم را بگیرم، آن را میان محرومین و فقرا تقسیم خواهم کرد. من خودم ۵۰ سال است که اجاره‌نشینم و معتقدم باید با تشکیل نهضتی با نام نهضت خویشاوندان، همه افراد فامیل به یکدیگر برای خانه‌دار شدن کمک کنند.»

اگر رئیس جمهور شوم خط ریشم را عوض می کنم

شهرام محرابی شاید یکی از معروف ترین چهره های روزهای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری بود. جوانی کرمانشاهی که با کلاه کابوی و تسبیحی در دست به وزارت کشور آمده بود و جلوی دوربین ها تند و تند شعارهایش را تکرار می کرد:«بیم دهنده و بشارت دهنده با سند قطعی از نیاکان، عارف و درویش با داشتن چشم بینا، بشارت ۷ هزارساله زنده بشه».
کاندیدا های‌ جالب‌ ریاست‌ جمهوری + عکس
اما وقتی در مواجهه با پرسش های خبرنگاران قرار گرفت، کم کم خودمانی تر شد. اول در جواب یکی که پرسید:«با این خط ریش چکمه ای می خواهی رئیس جمهور شوی؟» گفت:« اگر رئیس نجمهور شوم خط ریشم را عوض می کنم.» بعد هموقتی خبرنگاران به وی گفتند که صدای خوبی داری و برای ما کمی آواز بخوان ، شهرام محرابی زد زیر آواز و فضای مصاحبه اش را تغییر داد!

پولم را بالاکشیدند. می خواهم رئیس جمهور شوم

یک تاجر مالباخته ایرانی در امارات که ۸ سال پیش پسر حاکم امارات ۴ میلیون دلار پول وی را بالا کشید هم از جمله کسانی بود که با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در دهمین دوره انتخابات ثبت‌نام کرد.

جاسم‌ بحری ۴۵ ساله دارای مدرک تحصیلی لیسانس یک بازرگان ایرانی در امارات بود که با “دشداشه” در ستاد انتخابات وزارت کشور حاضر شد تا داوطلبی خود را در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کند.او انگیزه اش از ثبت نام را چنین شرح داده بود:« ۸ سال پیش چندین تخته فرش ابریشم ایران را به قیمت ۴ میلیون دلار به شیخ ابراهیم محمد علی المولی پسر حاکم امارات فروختم و در قبال آن دو فقره چک گرفتم که پس از رسیدن موعد چک متاسفانه چک نقد نشد و برگشت خورد.در اعتراض به تضییع حقوق اینجانب در امارات و ضعف دستگاه دیپلماسی ایران برای پیگیری حقوقم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شدم تا پس از رئیس‌جمهور شدن ضمن احقاق حقوق خود، حقوق کلیه بازرگانان ایرانی که در امارات تضییع می‌شود و همچنین حقوق ملت ایران را احیا کنم.»

تنها رقیب من خداست!

محمود خسروی ۴۴ ساله از خمین که کارمند مرکز بهداشت این شهرستان است نیز در انتخابات ثبت نام کرد و در جمع خبرنگاران گفت: من در انتخابات ثبت نام کردم تا وضعیت انتخابات بهتر شود.وی در پاسخ به این سوال که رقیب جدی اش چه کسی است گفت: من رقیبی جز خدا ندارم و تنها خدا رقیب من است چون خدا من را اینجا فرستاد».

پست ویژه

ساعت جدید برج

1454_1403256426

در چندین رنگ شاد

قیمت : 20,000 تومان

http://dl.overdoz.ir/Uploads/93/02/Forosh.png

حراج دستبند چرم ماه تولد

قیمت : 6,000 تومان


اخبار ویژه: